אודות

חברת הנדל"ן REAL POINT  הוקמה בשנת 2017 והיא מתמחה בייעוץ וליווי בתחום הנדל"ן המסחרי.

בשונה מחברות נדל"ן אחרות REAL POINT התמחתה מהרגע הראשון בתחום הנדל"ן המסחרי ועם מאות עסקאות היא מספקת לכם את המעטפת המקצועית ביותר בתחום זה, במסגרת של מעטפת כוללת אשר מציבה לצידכם את אנשי המקצוע המובילים והמתמחים בעסקאות של נדל"ן מסחרי.

"מה צריך כדי להתחיל עסק? 3 דברים פשוטים – הכירו את המוצר שלכם טוב יותר מאחרים, הכירו את הלקוח שלכם, ותשוקה בוערת להצלחה". דייב תומאס

הציטוט המוזכר תואם ב100% לתפיסת עולמה של חברת REAL POINT אשר מכירה את שוק הנדל"ן המסחרי טוב יותר מכל חברה אחת, יודעת לאבחן את צרכי הלקוח על בסיס ניסיון של מאות עסקאות וכלים ייחודיים שהיא פיתחה במשך שנות פעילותה והיא מצוידת בתשוקה לספק ללקוח את השירות הטוב ביותר.

מדוע חשוב לבחור בחברת תיווך אשר מתמחה בתחום הנדל"ן המסחרי? כשם שבתחום הרפואה אנחנו הולכים לרופא משפחתי ובמקרה של בעיה רפואית ממוקדת יותר אנו מופנים לטיפולו של רופא מומחה, כך חברת REAL POINT, עם התמחות של שנים בעסקאות נדל"ן מסחרי בלבד מספקת לכם פתרונות ייחודיים שפותחו במסגרת פעילותה לאורך השנים – אנו יודעים לספק לכם את ההתאמה העסקית הנכונה והמדויקת ביותר לצרכים שלכם!

עם הקמתה הציבה לעצמה חברת REAL POINT כחזון להוביל את ענף הנדל"ן המסחרי במקצועיות, שירות ובכך להפוך לבחירה המועדפת על כל משקיע, חברה או עסק אשר מעוניינים לבצע עסקה של נדל"ן מסחרי.

הערכים המובילים אותנו במסגרת הפעילות:

הלקוח במרכז הפעילות העסקית – חברת REAL POINT מציבה את הלקוח במרכז הפעילות העסקית שלה ומחויבת לספק לו את מעטפת בעלי המקצוע המובילים בענף הנדל"ן.

מקצועיות – חברת REAL POINT תפעל ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ובאמצעות הכלים המובילים בענף הנדל"ן המסחרי.

שקיפות – חברת REAL POINT תפעל בכל עת בשקיפות מלאה כלפי לקוחותיה ותספק בכל עת את המידע המדויק והנכון בנוגע לכל נכס ונכס.

 

מתוך הבנת צרכי השוק חברת REAL POINT יסדה בשנת 2020 את KIK לוח הנדל"ן העסקי המוביל , המקצועי והממוקד ביותר בישראל עם מאות נכסים להשכרה ומכירה.

בין לקוחותיה של חברת REAL POINT ניתן למצוא לקוחות פרטיים ועסקיים, חברות פרטיות וציבוריות, מוסדות, מפעלי תעשיה, חברות הפצה ולוגיסטיקה, חברות הייטק, סטארט אפ, עורכי דין, רואי חשבון, מרפאות, מתחמים מסחריים, בנייני משרדים ועוד.

נשמח לראותכם בין לקוחותינו ואנו מתחייבים לספק לכם את השירות המקצועי ביותר עד למציאת הנכס המתאים לצרכים שלכם.

שינוי גודל גופנים